Liva Grup

Liva Grup

Liva Grup, 21 yılı aşkın süredir yurt içi ve yurt dışında birçok yıldırımdan korunma ve topraklama projesini başarıyla üstlenmiş, Türkiye'nin lider paratoner sistemleri üretici ve uygulayıcı firmasıdır. 

Liva Grup, yıldırımdan korunma bir bütündür, sadece Paratoner sistemi kurularak yıldırımdan korunma sağlanamaz, ciddi bir mühendislik çalışması sonucunda gerektirmektedir. 

Liva Grup, yıldırımdan ve aşırı gerilimden korunmada teknik eksiklikleri ortadan kaldırarak tamamen standartlar ve mühendislik hesaplarına dayanarak sistem kurmayı hedeflemektedir. Liva Grup Müşterilerimize doğru teknik bilgi vererek, keşif, proje tasarımı ve uygulama ile bu bilgileri birleştiren bir merkez niteliğindedir.

Paratoner sektöründe en ileri teknolojik ürünlerin geliştirilmesi için Ar-Ge yatırımlarımıza son hızla devam edip tamamen kendi bünyemizde kurulu olan laboratuvarımızda en son teknolojik ürünleri tüm dünyanın kullanımına sunuyoruz. 

Çözümlerimiz

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayıp kaliteli ürün ve hizmetler üreteren firmamız, Yıldırımdan Korunma Sistemleri, Elektrik ve Otomasyon Sistemleri ve Güvenlik Sistemleri üzerine çözümler üretmektedir.

Liva Grup Whatsapp hattımızdan bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Neden Liva Grup?

REKABETÇİ FİYATLAR

İlk üreticiden uygun fiyata kaliteli ürün alın.

SERTİFİKA

Tüm hizmetlerimiz için gerekli sertifikasyon ve belgelere sahibiz.

YAŞAM BOYU GARANTİ

Yaptığımız işlerin arkasındayız.

KESİNTİSİZ HİZMET

Teknik destek sağlıyoruz ve sizin için durmaksızın çalışıyoruz.

MÜHENDİSLİK VE HESAPLAMA

Tüm sistemler Uluslararası Yıldırımdan Korunma Standartı olan IEC 62305 normları kapsamında uzman mühendis kadromuzun yaptığı risk analizleri ve sistem tasarımları sonucunda oluşturuluyor.

UYGULAMA

Mühendislik çalışmalarını gerçekleştirdiğimiz dış yıldırımlık, topraklama, iç yıldırımlık ve eş potansiyel sistemler tüm alanlarda uzmanlaşmış ekiplerimiz tarafından uygulanmaktadır.

ÖZEL ÇÖZÜMLER

Her tesis ve her yapı aynı değildir. Her tesise ve sisteme aynı sistemin kurulması doğru değildir.Uzman mühendislerimiz tesisin yapısına, fiziksel durumlarına ve risk analizlerine göre lisanslı programlarda tasarımlarını gerçekleştirip ürün seçimini yapmaktadır

RAPORLAMA

Uygulaması gerçekleştirilen Yıldırımdan Korunma Sistemleri uzman mühendislerimizin ölçümleri ve analizleri sonucunda kontrol edilmekte ve sistem raporu oluşturulmaktadır.Sistemin devrede olup koruma yaptığını kanıtlayan raporlama sistemi oluşabilecek sorunların önüne geçmektedir.

LİVA GRUP ÜRÜNLERİNİN KULLANILDIĞI ÜLKELER

Liva Paratonerin, yüksek teknolojide ürettiği dünya standartlarındaki ürün ve hizmetleri bir çok ülkede kullanılmaktadır.

Image

Türkiye

Ukrayna

Almanya

Avustralya

ABD

Kanada

Brezilya

Özbekistan

Yemen

Somali

Sudan

Malezya

Makedonya

Kırgızistan

Liva Grup

Ürün ve Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bize gönderiniz, müşteri temsilcimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

İletişim Bilgileriniz

Bilgileriniz kaydedildi !

Mteri hizmetlerimiz sizi en ksa srede bilgilendirecektir.