Liva Grup Eletrik Elektronik İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.
İTOB OSB 10008 Sokak No: 5 Menderes / İZMİR
Tel: +90 232 265 55 50   Faks: +90 232 265 55 50
liva@livagrup.com.tr
KURUMSAL
KURUMSAL

   Liva Grup Elektrik, Elektronik, İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi 2000`li yılların başında  İzmir de kurulmuştur.

     İlk yıllarda Elektrik ve Otomasyon alanında faaliyet gösteren Liva Grup, ilerleyen yıllarda imalat sektörü ile ilgili çalışmalara başlanmış ve ilk ürün tasarımlarını yıldırımdan korunma sistemleri üzerinde yoğunlaştırmıştır.

     Şirket uzun çalışmalar sonucu 2003 yılında Aktif Paratonerler ile ilgili ürün çalışmalarını da bitirmiş, tasarımları ve testleri tamamlanan ilk "LİVA Aktif Paratoner" prototipi imal edilmiştir. Aynı dönemde Ortadoğu Teknik Üniversitesi ile yapılan görüşmeler neticesinde, ürün ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Yüksek Gerilim Laboratuarında değişik gerilim kademelerinde, Negatif (-) ve Pozitif (+) yüksek gerilim darbelerine maruz bırakılmış ve ilgili kurumun onayını 01 TEMMUZ 2003 tarihinde almıştır.

     Firmamız Türk Patent Enstitüsü Markalar Dairesi Başkanlığına LİVA Markasını tescil için başvuru yapmış ve 01 MART 2004 tarihinde Markamız şirketimiz adına tescil edilmiştir.

     Elektrik Otomasyon ve İmalat alanında gün geçtikçe büyüyen Liva Grup kurumsallaşma çalışmalarını da tamamlamış ve firmamız 12 MART 2004 tarihinde LİVA GRUP Elektrik, Elektronik, İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi olarak tüzel kişiliğine kavuşmuştur.

     Ürettiği ürünlerde kaliteyi birinci hedef seçen Liva Grup, Kalitesini aldığı belgelerle göstermeye devam etmektedir. Bu amaçla Paratoner Başlıklarına Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü Tarafından "25 Yıl" Garanti Belgesi verilmiştir. Aynı zamanda Paratoner Başlıkları ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Yüksek Gerilim Laboratuarında NFC 17-102 (Appendix C) standardında ikinci kez testten geçirilmiş ve 20 MART 2007 tarihinde ilgili kurumun onayını almıştır.

     Liva Grup aynı zamanda Türkiye Atom Enerjisi Kurumunun (TAEK)  Radyoaktif Paratonerleri yasaklamasından sonraRadyoaktif Paratoner Sökme Lisansı alarak bu konuda yetkili sayılı firmalardan biri olmuştur.

      Şirket, Avrupa Birliği çerçevesinde iç ve dış piyasada rekabetini sürdürebilmek, sağlıklı, standart kalitede üretim ve kontrolü sağlamak, müşteri memnuniyetini ve pazardaki payını arttırmak için Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarını da AĞUSTOS 2004 tarihinde tamamlamış ve TS EN ISO 9001: 2000 Kalite Yönetimi Sistemi Belgesini almaya hak kazanmıştır.

TS EN ISO 9001: 2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Kalite Politikamız : Müşterimizin Güven ve Memnuniyetini sağlamak, “En iyi üretim en iyi personel ile yapılır, en bilinçli personel iyi eğitim ile kazanılır” ilkesi ile personelimizi sürekli eğitmek ve kurduğumuz kalite yönetim sistemi ile kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirmek, çevreyi korumak ve faaliyetlerimizi yaparken ülke çıkarlarını her şeyin üstünde tutmaktadır.

Hedeflerimiz   : Kurduğumuz Kalite Yönetim Sistemi ile müşteri güven ve memnuniyetini arttırmak, talepleri dikkate alarak, hizmeti zamana azami riayet gösterecek şekilde her yönü ile geliştirmek, çalışanlarımızın eğitim düzeyini teknolojik gelişmelere bağlı eğitim programları ile desteklemek, LİVA markası adı altında üretilen ürünleri “her zaman daha iyisi için” prensibi altında sürekli geliştirmektir.

Resimler
Liva Grup Kurumsal

Liva Grup olarak, çağdaş yönetim sistemlerini uygulayıp kaliteli ürün ve hizmetler üreteren firmamız, paratoner sistemleri, edüstriyel ürünler, eletrik  ve elektronik sistemler ve otomasyon sistemlerinin üretimini ve satışını yapmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize avantajlı alternatifler sunan şirketimiz, teknik altyapısını ve üretim kadrosunu geliştirerek ürün kalitesinde Avrupa’daki rakiplerinin kalitesini yakalamayı hedeflemiş ve bunu kısa sürede başarmıştır.

Liva Grup Haberler
hakkimizda-liva-grup-paratoner-sistemleri-endustriyel-urunler
Copyright © 2000 - 2021  Liva Grup Eletrik Elektronik İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.
İTOB OSB 10008 Sokak No: 5 Menderes / İZMİR | Tel: +90 232 265 55 50